Qendra kombëtare e rehabilitimit të të verbërve


Qendra Kombëtare e Rehabilitimit të të Verbërve(QKRV) është i vetmi institucion i posaçëm dhe i specializuar në ofrimin e shërbimeve të veçanta për personat e verbër në Shqipëri. Qëllimi i kësaj qendre është integrimi i qytetarit të verbër në jetën normale nëpërmjet shërbimeve specifike që kjo qendër ju ofron. Kjo qendër përpos shërbimeve që ka përshtatur e zhvillon dhe fushën e tifloteknikës nëpërmjet prodhimit dhe importit të pajisjeve të ndryshme tifloteknike , si dhe hartimin e programeve në fushën e informatikës. QKRV-ja bën trajnimin e qytetarëve të verbër për përdorimin e pajisjeve tifloteknike të niveleve të ndryshme, pajisje këto që lehtësojnë proçeset e tyre të të mësuarit, punësuarit, argëtuarit, vetshërbyerit , etj. Në kuadër të kësaj, QKRV-ja tashmë ka kabinetin e saj të tifloteknikës ku ju mund të gjeni pajisjet e listuara faqen tonë pajisjet tifloteknike kliko këtu.

Në rast se ju jeni të interesuar për t’u njohur më tej me këto pajisje mund të na vizitoni në ambjentet tona.
email: [email protected]
Qendra Kombëtare e Rehabilitimit të të Verbërve, Tiranë. 


Name

Arsimi Broshura informuese,12,NJOFTIME,164,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,16,
ltr
static_page
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Qendra kombëtare e rehabilitimit të të verbërve
Qendra kombëtare e rehabilitimit të të verbërve
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/p/qkrv.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/p/qkrv.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy