Detyrat dhe funksionet

  1. Harton objektivat dhe strategjinë për edukimin dhe arsimimin e qytetarëve të verbër
  2. Udhëheq punën shkencore për krijimin e bazave te tiflopedagogjisë dhe tiflopsikologjisë shqiptare
  3.  Drejton zbatimin e projekteve në fushën e pregatitjes profesionale
  4. Ndihmon dhe bashkëpunon me departamentet e tjera në fushat e punës së tyre që kanë lidhje me edukimin dhe arsimimin
  5.  Harton strategjinë dhe objektivat për arsimin profesional të posaçëm
  6.  Bën studime dhe jep rekomandime për gjendjen aktuale dhe perspektivën e punësimit të të verbërve
Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,194,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
static_page
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Detyrat dhe funksionet
Detyrat dhe funksionet
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/p/detyrat-dhe-funksionet.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/p/detyrat-dhe-funksionet.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy