Detyrat

  1. Të plotësohen të gjitha detyrimet që rrjedhin nga statuti
  2. Të merret pjesë rregullisht në zgjidhjen e problemeve dhe përmbushjen e detyrave që ngarkohen
  3.  Të luftohet për rritjen e dinjitetit dhe personalitetit të tyre duke manifestuar sjellje në perputhje të plotë me normat e moralit publik
  4. Të respektohen parimet dhe normat e statutit dhe në të gjithe veprimtarinë e tij, në dobi të SH.V.SH – së, të udhehiqen nga fryma e ketij statuti
  5. Të bëhet përpjekje për integrimin e tyre në jetën normale të shoqerisë demokratike
Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,191,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
static_page
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Detyrat
Detyrat
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/p/detyrat.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/p/detyrat.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy