Dhuroni

Donacionet tuaja mbështesin përpjekjet tona të vazhdueshme për të siguruar që personat me humbje të shikimit të kenë mundësi të marrin pjesë plotësisht në të gjitha sferat e jetës shoqërore, ekonomike, politike dhe kulturore
IBAN Code: AL3920511519000750CLTJCLALLY / LEK

IBAN Code: AL8820511519000750CLTJCFUSDT / USD

IBAN Code: AL0620511519000750CLTJCFEURY / EURO

SWIF Code: NCBAALTXAdresa:
Rruga Nikolla Lena Nr.62, Tiranë
Tel: 00355 4 227 17 27    Zmadho, Zvogëlo shkrimin

Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,185,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
static_page
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Dhuroni
Dhuroni
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/p/dhuroni.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/p/dhuroni.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy