Objektivat tona

  1. Harmonizimi i interesave të anëtarëve të saj, në themel të bashkimit të të cilëve qëndrojnë pasojat e verbërisë
  2.  Mbrojtja e interesave dhe të drejtave të të verbërve në mënyrë të organizuar dhe publike
  3.  Rritja e nivelit arsimor dhe profesional të të gjithë shtresës së të verbërve
  4.  Integrimi i të verbërve në shoqërinë normale
  5.  Edukimin e anëtarëve me frymën e vetëbesimit dhe të optimizmit në mënyrë që ata të bëjnë vetërritjen e dinjitetit dhe personalitetit të tyre
  6. Mbikqyrja e nivelit të jetesës së të verbërve dhe ndërmjetësimin në strukturat ligjvënëse dhe ekzekutive për permisimin e saj
  7.  Shoqata udhëheq dhe sensibilizon opinionin lokal, kombëtar, ndërkombetar, shoqëror dhe zyrtar në dobi të zgjidhjes së problemeve të tyre
  8.  Ofrimi i shërbimeve të posaçme dhe të përgjithshme për të gjithë qytetarët e verbër drejpërdrejtë ose nëpërmjet personave juridik të krijuar prej saj
  9. Në funksion të realizimit të qëllimeve të përcaktuara në këtë nen, ajo zhvillon veprimtari biznesi drejtpërdrejt ose nëpërmjet personave juridik të krijuar prej saj

Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,192,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
static_page
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Objektivat tona
Objektivat tona
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/p/objektivat-tona.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/p/objektivat-tona.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy