Kampionati i minifutbollit per te verber, maj 2013


Kampionati i minifutbollit per te verber u zhvillua ne plazhin e bukur te Spillese. Me mbeshtetjen e Shoqates se te Verberve e po keshtu edhe Qendres Kombetare te Rehabilitimit te te verberve ky aktivitet u mbajt ne datat 23-25 Maj 2013. Ekipet pjesemarrese ishin 8 kur pas shortit qe u hodh ndeshjet u zhvilluan me nje kalendar dhe ne fund ekipi kampion u shpall ekipi I Lezhes. Ne kete aktivitet mori pjese dhe ekipi nga Prishtina i cili vinte per here te pare ne nje event te tille dhe ata deklaruan se kane deshire qe edhe ata te zhvillojne nje kampionat te tille si ne Shqiperi.


FOTO :
Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,192,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Kampionati i minifutbollit per te verber, maj 2013
Kampionati i minifutbollit per te verber, maj 2013
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh8EtFBWlL8wUH05l7FV-Rm29f4lU5zW41IXq1dC4GXXseTer2xQ7vYrjVxc7cs5CYw9LGc_FE06lH_qILxm11aB7CqhAV8ydXr4AFixqrczwDsRxbG-UiaN31hcNWrlAmWEIpwT4-GHDK6/d/100_5090.JPG
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh8EtFBWlL8wUH05l7FV-Rm29f4lU5zW41IXq1dC4GXXseTer2xQ7vYrjVxc7cs5CYw9LGc_FE06lH_qILxm11aB7CqhAV8ydXr4AFixqrczwDsRxbG-UiaN31hcNWrlAmWEIpwT4-GHDK6/s72-c-d/100_5090.JPG
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2013/05/kampionati-i-minifutbollit-per-te.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2013/05/kampionati-i-minifutbollit-per-te.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy