Trajnimi i trajnereve per zgjedhjet Tirane


Ne Tirane u be celja e trajnimit te trajnerve, teska ne prani te ambasadorit te OSBE, te avokatit te Popullit, te kryetares se KQZ dhe presidentit te SHVSH, si dhe ne prani te shume antareve qe do te trajnohen degjuan me kujdes proceduren. Ne kete aktivitet u fol edhe per projekte te tjera te cilat do te vijne ne ndihme te PAK ne lidhje me procesin e votimit si nga OSBE, si nga KQZ e po keshtu edhe nga Avokati i Popullit e po keshtu edhe nga Shoqata e te Verberve.

FOTO :


Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,191,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Trajnimi i trajnereve per zgjedhjet Tirane
Trajnimi i trajnereve per zgjedhjet Tirane
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhQ5NmVPhGsgMRj3_cKc2NgLhtLo2_Y6BMErS91iibjv-W2tH0fOuH4L-UZplVUuaEDbjLH5TAw0bVDCqpy0AS8f499GUymSzf4-POwcZjF2WenHyWER7dxK23x1Ahgl7MvIStCzt8kGwvK/d/100_5335.JPG
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhQ5NmVPhGsgMRj3_cKc2NgLhtLo2_Y6BMErS91iibjv-W2tH0fOuH4L-UZplVUuaEDbjLH5TAw0bVDCqpy0AS8f499GUymSzf4-POwcZjF2WenHyWER7dxK23x1Ahgl7MvIStCzt8kGwvK/s72-c-d/100_5335.JPG
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2013/05/trajnimi-i-trajnereve-per-zgjedhjet.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2013/05/trajnimi-i-trajnereve-per-zgjedhjet.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy