Panairi i librit


Shoqata e te Verberve ne bashkepunim edhe me Qendren Kombetare te Rehabilitimit te te Verberve moren pjese per here te dyte ne panairin e librit qe zhvillohet ne Tirane. Ne kete eveniment qe zhvillohet tek Pallati I Kongreseve, Shoqata e te Verberve serviri qe te gjithe librat dhe broshurat e botuara. Ne kete qendrim prej 5 ditesh stenda e Shoqates se te verberve pati shume vizita nga njerez te ndryshem te cilet e admiruan punen qe ben Shoqata ne ndihme te personave te verber edhe e inkurajuan ate per te vazhduar misionin e saj dhe me tej. Ne kete stende pati edhe nje liber pershtypjesh ku te shumte ishin ata qe lane mbishkrimet e tyre per vazhdimesi.

FOTO :

Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,192,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Panairi i librit
Panairi i librit
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgwjN4SEXXQGKRUdWezDVjCoWdjRfSi910T25choWAP_jqGiJHAqH8E3pFUb45-frhiASOk9Gj4vXbXZiyEgHF0mXUQUoOO2-hYyKUxWntt860u56MaWdv_beAmQAtmBEAFjtcLGGtffN3s/d/100_8875.JPG
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgwjN4SEXXQGKRUdWezDVjCoWdjRfSi910T25choWAP_jqGiJHAqH8E3pFUb45-frhiASOk9Gj4vXbXZiyEgHF0mXUQUoOO2-hYyKUxWntt860u56MaWdv_beAmQAtmBEAFjtcLGGtffN3s/s72-c-d/100_8875.JPG
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2013/10/panairi-i-librit.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2013/10/panairi-i-librit.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy