Dreka e Vitit te Ri


Shoqata e te Verberve organizon ne cdo vit dreken e Vitit te Ri dhe per kete mendon z.Muhamet Malo i cili me zemergjeresine e tij ftoi 300 persona per te kaluar nje dite paharrushme. Nen bukurine e malit te Dajtit por edhe te muzikes, kuzhines se perkryer personat me aftesi te kufizuar kaluan nje dite te kendshme qe do te mbahet mend gjate dhe per kete meritat i ka nje person, z.Muhamet Malo.


FOTO :
Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,192,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Dreka e Vitit te Ri
Dreka e Vitit te Ri
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhy5fKjHoW8htn4w8MBY9vmS7B3SwtBjIaet3PVP9DOywCIe8EkmIQGSvWOqvvrX2GwY3IT_RHBd36K-fVmO8-AUCfGzGtfyQux6OWtbBVy_IBoaDxJ4U72IHcvU8cM-TMEIrZFevFgKeNC/d/100_8560.JPG
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhy5fKjHoW8htn4w8MBY9vmS7B3SwtBjIaet3PVP9DOywCIe8EkmIQGSvWOqvvrX2GwY3IT_RHBd36K-fVmO8-AUCfGzGtfyQux6OWtbBVy_IBoaDxJ4U72IHcvU8cM-TMEIrZFevFgKeNC/s72-c-d/100_8560.JPG
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2013/12/dreka-e-vitit-te-ri.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2013/12/dreka-e-vitit-te-ri.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy