Nje i verber ne komisinionet e avokatit te popullit


Me propozimin e Shoqates se te Verberve te Shqiperise dhe me mbeshtetjen e Avokatit te Popullit, Igli Totozani, u be e mundur qe ne radhet e Komisioneve prane Avokatit te Popullit te jete edhe nje person me aftesi te Kufizuar. E ketu behet fjale per juristin Ermir Kapedani i cili me pervojen dhe me background-in qe ka ne fushen e mbrojtjes se te drejtave te PAK, do te jete nje ze edhe me i forte ne mbrojtjen e ketyre te drejtave. Ne kete event moren pjese deputete dhe ambasadore te huaj te cilet mbeshteten z.Kapedani ne punen e tij te re.

FOTO :
Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,192,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Nje i verber ne komisinionet e avokatit te popullit
Nje i verber ne komisinionet e avokatit te popullit
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjiXYT-81-peP2-JuqPpewDAEp6FGMWsuWY5Xi3EBTULqXTtk0rWiK2IQg1tyPIb1vLjRpxM6bIPsg91yDXL0TT4yxsdrEqaIgsRdzrpcd1TVj2euJQYmTHTC5E-A-V5TQRiIvH82hnOYF5/s320/100_1245.JPG
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjiXYT-81-peP2-JuqPpewDAEp6FGMWsuWY5Xi3EBTULqXTtk0rWiK2IQg1tyPIb1vLjRpxM6bIPsg91yDXL0TT4yxsdrEqaIgsRdzrpcd1TVj2euJQYmTHTC5E-A-V5TQRiIvH82hnOYF5/s72-c/100_1245.JPG
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2014/04/nje-i-verber-ne-komisinionet-e-avokatit.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2014/04/nje-i-verber-ne-komisinionet-e-avokatit.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy