Inagurimi i kalcetos se futbollit


Nje ‘’surprize’’e bukur per te verberit e Shiperise ishte edhe inagurimi i kalcetos se futbollit ne qendren kombetare te aftesise se kufizuar. Nje investim i bere nga Federata Shqiptare e Futbollit dhe nen dashamiresine e presidentit te saj z.Armand Duka. Gjate ceremosnise se inagurimit moren pjese edhe drejtori i sporteve ne Ministrine e Arsimit dhe Sportove z.Vladimir Gjonaj. Gjate fjalimeve pershendetese u vu theksi si nga z.Duka e po keshtu edhe nga z.Gjonaj ne mbeshtetjen e aktiviteteve sportive te Shoqates se te Verberve nga ana e institucioneve publike.Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,192,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Inagurimi i kalcetos se futbollit
Inagurimi i kalcetos se futbollit
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhSCNHHHjNTIIVML4uoW7zG8NtquoJih88w7jZpdiYVFyTq9mKX80XybsrfbxpMIsRwgIqdPlbjKpXcibZmQdkyTlpETndDsPtyNeVUom5LUBJ6Fh1beyN-thtZfQ2GyB12q6mNqLSGHlfJ/s320/shefimeduken_TQgr9OQ.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhSCNHHHjNTIIVML4uoW7zG8NtquoJih88w7jZpdiYVFyTq9mKX80XybsrfbxpMIsRwgIqdPlbjKpXcibZmQdkyTlpETndDsPtyNeVUom5LUBJ6Fh1beyN-thtZfQ2GyB12q6mNqLSGHlfJ/s72-c/shefimeduken_TQgr9OQ.jpg
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2017/03/inagurimi-i-kalcetos-se-futbollit.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2017/03/inagurimi-i-kalcetos-se-futbollit.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy