Kampionati i shahut, dega Tirane


Ne date 22.12.2017 u organizua kampionati i shahut per te verberit e deges se Tiranes. Vlen per tu theksuar se ashtu si dhe ne vitin e kaluar edhe ne kete vit ka qene Komiteti Mysliman Shqiptar ai qe ka financuar kete aktivitet. Ne kete kampionat te deges moren pjese 8 shahiste dhe ne fund pas shume takimesh fitues u shpall Armand Hyskja, ne vendin e dyte Bashkim Meta dhe ne te tretin Kujtim Abazi. Nderkohe qe fituesit do te marrin pjese ne kampionatin kombetar qe do te zhvilloje Shoqata e te Verberve per vitin 2018.FOTO :
Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,194,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Kampionati i shahut, dega Tirane
Kampionati i shahut, dega Tirane
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiTriPsJ0qboFIHQlC8VAFsotd7gdFFOYuDGv3N4_MJLu_k5wV7Z6ZVHQWoVgj-IIWIEA6iESqkbZbx9_0nUnkHVn9MY6oVXjQl1KyV26yI-XnYilcGc6xWJ2atRCCMFfe-Q7bEOjICSlRU/s320/shahu3.png
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiTriPsJ0qboFIHQlC8VAFsotd7gdFFOYuDGv3N4_MJLu_k5wV7Z6ZVHQWoVgj-IIWIEA6iESqkbZbx9_0nUnkHVn9MY6oVXjQl1KyV26yI-XnYilcGc6xWJ2atRCCMFfe-Q7bEOjICSlRU/s72-c/shahu3.png
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2017/12/kampionati-i-shahut-dega-tirane.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2017/12/kampionati-i-shahut-dega-tirane.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy