Ambasadori Italian viziton QKRV


Diten e djeshme Shoqaten e te Verberve te Shqiperise e viziton ambasadori Italian Alberto Cutilo. Ne kete takim vizite ka marre pjese edhe drejtori Nino Merola, drejtor i Agjensise Italine te Bashkepunimit per Zhvillim. Ambasadori u prit nga presidenti i Shoqates se te Verberve te Shqiperise Z.Sinan Tafaj, i cili njohu nga afer Z.Cutillo me problemet e te verberve dhe me pengesat qe hasin ne jeten e perditshme. Ambasadori pa nga afer qendren dhe premtoi mbeshtetje per kete komunitetet. Ne kete takim ka marre pjese edhe koordinatorja e Shoqates se te Verberve te Italise, Franceska Sbianchi e cila njohu nga afer ambasadorin me problemet e te verberve ne Shqiperi.


FOTO :


Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,194,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Ambasadori Italian viziton QKRV
Ambasadori Italian viziton QKRV
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj-ZRkP4VIbgufpde5VIdZls-tBDPevyOMnyV9vFDWIPvNMll1QIkyYwVqVe6kAQAH_5DFbm4ZNU1UeHp3XgiN1CSQ9OgOzFJcR8ZlTd61podZQmLAE4VbLhqe_SRG6Wt7szFObCC_nBMhn/s320/4_dbkxzeR.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj-ZRkP4VIbgufpde5VIdZls-tBDPevyOMnyV9vFDWIPvNMll1QIkyYwVqVe6kAQAH_5DFbm4ZNU1UeHp3XgiN1CSQ9OgOzFJcR8ZlTd61podZQmLAE4VbLhqe_SRG6Wt7szFObCC_nBMhn/s72-c/4_dbkxzeR.jpg
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2018/03/ambasadori-italian-viziton-qkrv.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2018/03/ambasadori-italian-viziton-qkrv.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy