Njoftim per kandidaturen per organet e SHVSH


NJOFTIM

Komisioni Organizator për zhvillimin e Kongresit të V të SHVSH njofton të gjithë të interesuarit që
dëshirojnë për të kandiduar në organet e SHVSH që të paraqesin praktikat e rregjistrimit që do ti gjeni në
këtë faqe.
Afati i Rregjistrimit perfundon në orën 22.00, datë 27.07.2018.
Praktika do të paraqitet në Sekretarinë e Kongresit dhe do të dorëzohet në prezencë të zv/Kryetarit të
Komisionit Organizator z. Kanan Hysi
Shënim: Nëse praktika nuk është plotësisht në përputhje me kërkesat statutore dhe procedura e
përcaktuar nga Komisioni, kërkesa nuk do të pranohet.
Gjithashtu Kërkesa nuk do të pranohet jashtë orarit të përcaktuar si më sipër.

Për Komisionin Organizator
zv/ Kryetari Kanan Hysi
Tel: 0695528774


Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,191,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Njoftim per kandidaturen per organet e SHVSH
Njoftim per kandidaturen per organet e SHVSH
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiqRVFii7Z5xgZ6hyRg4g7NarGrrgVLXlzoefk9QgBGU8iEm9DPK_loJSeCesHbcPbRZ3-O9URJHTFlYjBdN-0Zq2vMwZ2-QBJSW6CXtvO_nsTjVa7xhEoHa2cCWZsvGojQ1vvmlWEEwu8F/s320/Shoqata+e+t%25C3%25AB+Verb%25C3%25ABrve+t%25C3%25AB+Shqip%25C3%25ABris%25C3%25AB+facebook.png
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiqRVFii7Z5xgZ6hyRg4g7NarGrrgVLXlzoefk9QgBGU8iEm9DPK_loJSeCesHbcPbRZ3-O9URJHTFlYjBdN-0Zq2vMwZ2-QBJSW6CXtvO_nsTjVa7xhEoHa2cCWZsvGojQ1vvmlWEEwu8F/s72-c/Shoqata+e+t%25C3%25AB+Verb%25C3%25ABrve+t%25C3%25AB+Shqip%25C3%25ABris%25C3%25AB+facebook.png
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2018/07/njoftim-per-kandidaturen-per-organet-e.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2018/07/njoftim-per-kandidaturen-per-organet-e.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy