Vendim per gjykaten dhe keshillin kombetar te SHVSH


Vendimi
I Komisionit për formën e rregjistrimit për kandidatët për Gjykatën e SHVSH ose të Këshillit Kombëtar
Çdo kandidat për Gjykatë ose Këshill Kombëtar duhet të paraqesë:
1. Deklaratën me anë të të cilës paraqet kandidimin si dhe motivet për këtë kandidim,
2. Një CV të plotë dhe të qartë sipas modelit Evropian,
3. Kopjen e Librezës së Verbërisë dhe të Kartës së Identitetit,
4. Vërtetim nga dega përkatëse se ka paguar rregullisht kuotizacionin 5 vitet e fundit,
5. Firmat e propozuesve:
• 10 firma të delegatëve të Kongresit, nëse kandidati është delegat i Kongresit
• 20 firma të delegatëve të Kongresit, nese nuk është delegate i Kongresit.
6. Deklarimet e çdo delegati duhet të jenë më vehte dhe do kenë këtë formë dhe përmbajtje:

DEKLARATË
----- Unë_______________(emër, atësi, mbiemër), Delegat i Kongresit të V të SHVSH, përfaqësues i Qarkut __________ dhe i Degës__________, deklaroj se mbështes z. ________________________ si Kandidat për anëtar të Gjykatës së SHVSH.
_____________________ ___________________
( Emër, Mbiemër) Firmë
Bashkëngjitur kopje të Kartës së Identitetit.

DEKLARATË
----- Unë_______________(emër, atësi, mbiemër), Delegat i Kongresit të V të SHVSH, përfaqësues i Qarkut __________ dhe i Degës__________, deklaroj se mbështes z. ________________________ si Kandidat për anëtar të Këshillit Kombëtar.
_____________________ ___________________
( Emër, Mbiemër) Firmë
Bashkëngjitur kopje të Kartës së Identitetit
Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,192,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Vendim per gjykaten dhe keshillin kombetar te SHVSH
Vendim per gjykaten dhe keshillin kombetar te SHVSH
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjttcabuohWapTNIRBZJmljs7TnuTaTKSlpDpFncIslM8FJ9y0bLdqdew48H8Yu5IGh0nQijmqT1_eqCSqGy7qG7XU8rBdbYDEoZdcMRgLyq7DB-_b96rKopcM22rL3idQnox_suplWIeO4/s320/vendim_tfoCYHf.png
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjttcabuohWapTNIRBZJmljs7TnuTaTKSlpDpFncIslM8FJ9y0bLdqdew48H8Yu5IGh0nQijmqT1_eqCSqGy7qG7XU8rBdbYDEoZdcMRgLyq7DB-_b96rKopcM22rL3idQnox_suplWIeO4/s72-c/vendim_tfoCYHf.png
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2018/07/vendim-per-gjykaten-dhe-keshillin.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2018/07/vendim-per-gjykaten-dhe-keshillin.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy