Vendim per kandidatet per president te SHVSH


Vendim
I Komisionit për formën e rregjistrimit për Kandidatët për President të SHVSH

Çdo kandidat për President të SHVSH duhet të paraqesë dokumentacionin si më poshtë:
1. Deklaratë me anë të se cilës paraqet kandidimin si dhe motivet për këtë kandidim,
2. Një CV të plotë dhe të qartë sipas modelit Evropian,
3. Kopjen e Librezës së Verbërisë dhe të Kartës së identitetit,
4. Vërtetim nga dega përkatëse se ka paguar rregullisht kuotizacionin 5 vitet e fundit,
5. Firmat e propozuesve si më poshtë:
• Kandidati zyrtar rregjistrohet mbi bazën e Vendimit të Këshillit Kombëtar
• 25 firma të delegatëve të Kongresit nëse kandidati është delegat i kongresit
• 50 firma të delegatëve të Kongresit nëse nuk është delegat i Kongresit.
6. Deklarimet e çdo delegati duhet të jenë më vehte dhe do kenë këtë formë dhe përmbajtje:

DEKLARATË

----- Unë_______________(emër, atësi, mbiemër), Delegat i Kongresit të V të SHVSH, përfaqësues i Qarkut __________ dhe i Degës__________, deklaroj se mbështes z. ________________________ si Kandidat për President të SHVSH.

_____________________ ___________________
( Emër, Mbiemër) Firmë

Bashkëngjitur kopje të Kartës së Identitetit.

Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,192,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Vendim per kandidatet per president te SHVSH
Vendim per kandidatet per president te SHVSH
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgu30XvZH9Ov-F6bowOFWQSwujT6xnuuaJy-BF5bV_i11tN_m6p56JbNFTlkX1xPkOgTFyh5nqnkA4EeAL2ueyoPDaYPLrOjxRbA9_fvK3ytv5tZ_lGNN6htl5llWIPCbZASQ6HtWb7UlZ5/s320/vendim_tfoCYHf.png
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgu30XvZH9Ov-F6bowOFWQSwujT6xnuuaJy-BF5bV_i11tN_m6p56JbNFTlkX1xPkOgTFyh5nqnkA4EeAL2ueyoPDaYPLrOjxRbA9_fvK3ytv5tZ_lGNN6htl5llWIPCbZASQ6HtWb7UlZ5/s72-c/vendim_tfoCYHf.png
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2018/07/vendim-per-kandidatet-per-president-te.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2018/07/vendim-per-kandidatet-per-president-te.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy