Informacion mbi organizimin e komisioneve mjekesore


Informacion mbi egzaminimet dhe organizimin e komisioneve mjekesore rajonale te
caktimit te aftesise per pune.

Ne zbatim te nenit 102 pika 4 te Kushtetutes se Republikes se Shqiperise, mbeshetur ne ligjin nr 9106, date 07.07.2003 “Per sherbimin spitalor ne Republiken e Shqiperise, i ndryshuar”.
Urdheroj:
Spitalet Rajonale duke filluar nga data 02.01.2018, te kryejne egzaminimet per rikomisionimet prane komisioneve Mjekesore te Caktimit te Aftesise per Pune Rajonale, si vijon;
- Per semundjet e syve, fundus okuli, OCTA, Visus me dhe pa korigjim, fusha visive.
Spitalet Rajonale duhet te perditesojne te dhenat mbi numrin e egzaminimeve te percaktuar ne piken 1 te ketij urdheri.
Ky informacion duhet te dergohet cdo muaj prane Drejtorise se Programeve te Zhvillimit te Shendetesise dhe Mbrojtes Sociale, Sektori i programeve te Zhvillimit te Sherbimit Spitalor.
QSUT “Nen Tereza” , do te pranoje pacientet per egzaminime te metejshme vetem pasi te jene referuar paraprakisht nga mjeket e spitaleve rajonale.
Ngarkohen per zbatimin e ketij urdheri Spitalet Rajonale, QSUT ”Nen Tereza”, dhe FSDKSH
Ne kete urdher te cilin e keni bashkengjitur(me foto) jane te parashikuara per te gjitha kategorite se cilat jane egzaminimet qe duhet te kryejne.Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,192,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Informacion mbi organizimin e komisioneve mjekesore
Informacion mbi organizimin e komisioneve mjekesore
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjbLqs39HjS_W2d3aC_hkQVrKjJFhtk9xZPvQfpGw9kIxx7fgl8d-UGnsM6tin-LbOOQb20WgkCYKmu73ANPrZWRrmryohGfwFGMxBV4hkNRcc8M3JWhYgS3Td-_GHSHUkbn3BZU_7lbiPp/s320/komisionet.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjbLqs39HjS_W2d3aC_hkQVrKjJFhtk9xZPvQfpGw9kIxx7fgl8d-UGnsM6tin-LbOOQb20WgkCYKmu73ANPrZWRrmryohGfwFGMxBV4hkNRcc8M3JWhYgS3Td-_GHSHUkbn3BZU_7lbiPp/s72-c/komisionet.jpg
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2018/09/informacion-mbi-organizimin-e.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2018/09/informacion-mbi-organizimin-e.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy