Presidenti i Shoqates ne Maqedoni


Krahas shahisteve ne kete kampionat ishte i ftuar edhe presidenti i Shoqates Av.Ardjan Hysa. Ne kete aktivitet presidenti Hysa u prit nga homologu i tij Maqedonas, Zarko Selkovski, si dhe drejtuesit e qytetit te Kercoves Zenel Zylbehari. Ne fjalen e tij pershendetese Av.Hysa permendi deshiren dhe vullnetin per bashkepunime te tjera me homologet e tij Maqedonas jo vetem ne aktivitetet sportive por edhe ne shume drejtime te tjera te cilat jane ne dobi te interesit te personit te verber ne integrimin e tij ne jeten normale. Ne fund Av.Hysa i uroi nje aktivitet te mbare te gjithe pjesemarresve dhe nje gare sa me te bukur e te fitoje me i miri.FOTO :


Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,192,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Presidenti i Shoqates ne Maqedoni
Presidenti i Shoqates ne Maqedoni
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjpQnh9tf07PKQDrdZmQn99-Ong-rufUdC2oEI5nMs14-v6rhGyCXDptJlbysMIt6sGB52NPcASVwz5XkQ1OgFK6t499-oVOYvH0SZ_9V2QZSBiJUxmFfPe3nWqKT4zf_5DogPhHFPbirjJ/d/Presidenti-i-Shoqates-ne-Maqedoni.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjpQnh9tf07PKQDrdZmQn99-Ong-rufUdC2oEI5nMs14-v6rhGyCXDptJlbysMIt6sGB52NPcASVwz5XkQ1OgFK6t499-oVOYvH0SZ_9V2QZSBiJUxmFfPe3nWqKT4zf_5DogPhHFPbirjJ/s72-c-d/Presidenti-i-Shoqates-ne-Maqedoni.jpg
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2018/10/presidenti-i-shoqates-ne-maqedoni.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2018/10/presidenti-i-shoqates-ne-maqedoni.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy