Presidenti i federates shqiptare te shahut mbeshtet te verberit


Ne datat 9-10 Nentor 2018 ne Qendren Kombetare te Rehabilitimit te te Verberve u zhvillua kampionati i 18-te kombetar i shahut per te verber. Hapjen e kampionatit e beri presidenti i federates shqiptare te shahut Z.Eduard Shalsi i cili pershendeti aktivitetin dhe premtoi mbeshtetje. Z.Shalsi mbeti i befasuar nga ftesa qe ju be nga ana e presidentit te Shoqates z,Hysa, nderkohe qe nuk fshehu edhe befasimin per qendren e te Verberve. Z.Shalsi zhvilloi perballjen hyrese te kampionatit me kampioanin e vitit te kaluar z.Bashkim Meta, teksa ne fjalen e tij ai shprehu se do te jete gjithmone prane Shoqates se te Verberve te Shqiperise ne aktivitetet qe ata do te zhvillojne. Per kete aktivitet z.Shalsi dha dhe nje donacion te vogel si mbeshtetje per mbarvajtjen sa me mire te ketij aktiviteti.Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,192,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Presidenti i federates shqiptare te shahut mbeshtet te verberit
Presidenti i federates shqiptare te shahut mbeshtet te verberit
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgL06zHt1-b9KEAeW-uWefrkSF23yd0ZqnT3UA-lH_lbSrwxr3Bjn3C6kY3qTGVvWTMQDpueleIcS0rgfu3Kocyo19c7BVbnqmXwZYWlLTcCRr7JnR-qxp-az8QcXvhm_Qz7KOhproPpWg3/d/Presidenti-i-federates-shqiptare-te-shahut-mbeshtet-te-verberit.jpeg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgL06zHt1-b9KEAeW-uWefrkSF23yd0ZqnT3UA-lH_lbSrwxr3Bjn3C6kY3qTGVvWTMQDpueleIcS0rgfu3Kocyo19c7BVbnqmXwZYWlLTcCRr7JnR-qxp-az8QcXvhm_Qz7KOhproPpWg3/s72-c-d/Presidenti-i-federates-shqiptare-te-shahut-mbeshtet-te-verberit.jpeg
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2018/11/presidenti-i-federates-shqiptare-te.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2018/11/presidenti-i-federates-shqiptare-te.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy