Dreke te Resort Stela


Resort Stela mundesoi nje dreke te kendshme per 70 persona te verber te deges se Tiranes. Ne nje ambient te mrekullueshem te verberit u kenaqen duke kaluar nje dite ndryshe nga te tjerat dhe kjo fale mbeshtjes se Resort Stela, pronareve dhe menaxhereve te saj te cilet u treguan dashamires ndaj kesaj shtrese vulnerabel.

Falenderime per kedo qe mbeshtet personat e verber.

Shoqata e te Verberve te Shqiperise, Dega Tirane.

Kryetari
Leonard Agalliu


FOTO :


Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,191,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Dreke te Resort Stela
Dreke te Resort Stela
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjxwktLdzXWB9m-45CH60urV7Q64RJe3mGMqhdK2CEjJ4zZ8UcgKeeJlL8PdkQ7BIO0xo6rOvSPKYLV8qCeqhCuxQLNXqMiMg5Okd1b_Ne7RmeSAqOuuW7scpUz63qaCn23zrMaEjSjy5DT/d/Dreke-te-Resort-Stela.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjxwktLdzXWB9m-45CH60urV7Q64RJe3mGMqhdK2CEjJ4zZ8UcgKeeJlL8PdkQ7BIO0xo6rOvSPKYLV8qCeqhCuxQLNXqMiMg5Okd1b_Ne7RmeSAqOuuW7scpUz63qaCn23zrMaEjSjy5DT/s72-c-d/Dreke-te-Resort-Stela.jpg
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2018/12/dreke-te-resort-stela.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2018/12/dreke-te-resort-stela.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy