Biblioteka Kombetare e te Verberve kerkon vullnetar


Biblioteka Kombёtare e tё Verbёrve, shkurt BKV, eshte qendёr e shёrbimeve tё aksesit nё informacion sipas formateve tё pёrcaktuara nё statutin e saj. Aksesi ne informacion realizohet qe ti jape mundёsi informimi te verberve nёpёrmjet tё dёgjuarit, tё prekurit dhe shikimit tё kufizuar pёr pёrdorimin e librave, revistave dhe çdo forme tjetёr botimi nё shkrim tё rrafshёt normal. Per kete vijne ne ndihme formatet e aksesueshme sic ёshtё shkrimi brail, shkrimi i zmadhuar, leximi me zё dhe prezantimi nё reliev.

Nje nga objektivat kryesore te BKV-së eshte:
Tё vendosё nё dispozicion libra, revista, gazeta nё format brail, audio, shkrim tё zmadhuar e nё reliev pёr tё gjithё qytetarёt e verbёr tё Shqipёrisё.

Per kete arsye BKV, kerkon vullnetare qe kane deshire te japin kontributin e tyre ne leximin e librave me qellim realizimin e tyre ne format audio per personat e verber.

Te interesuarit mund te paraqiten prane zyrave te Shoqates se te Verberve te Shqiperise, rruga Nikolla Lena, Nr.62, Tirane ose te kontaktojne ne:

Telefon: 0697329029
Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,192,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Biblioteka Kombetare e te Verberve kerkon vullnetar
Biblioteka Kombetare e te Verberve kerkon vullnetar
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgT3XVPdOxL83WHpyvGla4mJVVsefFddZZRlUez3CDyv74fw_aPEmRyPZ_karXlM3sxUNai1CFY-3zb1CpHpERgGD19SX_324BD2WnXIqk2A31lm1LTxlw5ngXGEd0m51kM7Azl_VBf81Ck/d/Biblioteka-Kombetare-e-te-Verberve-kerkon-vullnetar.png
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgT3XVPdOxL83WHpyvGla4mJVVsefFddZZRlUez3CDyv74fw_aPEmRyPZ_karXlM3sxUNai1CFY-3zb1CpHpERgGD19SX_324BD2WnXIqk2A31lm1LTxlw5ngXGEd0m51kM7Azl_VBf81Ck/s72-c-d/Biblioteka-Kombetare-e-te-Verberve-kerkon-vullnetar.png
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2019/09/biblioteka-kombetare-e-te-verberve.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2019/09/biblioteka-kombetare-e-te-verberve.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy