Braile lite pronto.


Braile lite pronto është një axhendë që mban shënime braile dhe gjithashtu ka të integruar funksionin zanor. Mund të përdoret si notebook, calendar, regjistrues zëri, libër numrash telefoni dhe adresash etj. pajisja ka katër butona me funksione të ndryshme dhe për të hapur aplikacione të ndryshme. 128 MB memorje RAM. 64 MB memorje me flash. Ajo gjithashtu përfshin një kartë memorje 4 GB SDHC. pajisja mund të përdoret dhe për të lexuar dhe dërguar e-maile, për të naviguar në internet, dhe për të chat-uar në msn. Braille lite pronto mund të lidhet me një kompjuter dhe të transferojë e të marrë të dhëna. Është i pasjiur me wireless dhe me bluetooth, dhe me portë usb për lidhjen me kompjuterin.
Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,191,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Braile lite pronto.
Braile lite pronto.
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEghGkRtN7F197mRLEhxTi-ZnuUyg_qW1W2wwFQBZl0ytqaJHJFbOam9llu9GEyLhbxiZy2l0OEYJM83UrJX2e4nN9EQOrHloS6gHbh_uiijGmY-rMgCP6KBrCPPuU5qyFjOwImTGhOQFlNa/d/Braile-lite-pronto.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEghGkRtN7F197mRLEhxTi-ZnuUyg_qW1W2wwFQBZl0ytqaJHJFbOam9llu9GEyLhbxiZy2l0OEYJM83UrJX2e4nN9EQOrHloS6gHbh_uiijGmY-rMgCP6KBrCPPuU5qyFjOwImTGhOQFlNa/s72-c-d/Braile-lite-pronto.jpg
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2020/07/braile-lite-pronto.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2020/07/braile-lite-pronto.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy