Broke me zile për zierje uji


Kjo është një paije guzhine që përdoret për të zier ujin dhe që ka nje funksion me zile që lajmëron në momoëntin kur uji është zier. Mënyra e përdorimit është, duke hedhur sasinë e ujit të dëshiruar në enë, pas e mbyllim kapakun e enës, nën kapak bie një grep i cili fishkëllen kur uji vlon. E fusim enën në mikrovalë dhe në momentin që uji vlon grepi fishkëllen cka tregon që uji është gati.
Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,194,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Broke me zile për zierje uji
Broke me zile për zierje uji
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhnSN7TkCp9ypkLq7FqOgHNDh5HXQoiCvBxNJRTkLxWiR1rCFRp7jhdhCe3AXL8iKVCA1qri5zvZCIfAUROZVwVj95iGjVEAAYkpjJZtF8fD_AvdEcpsg7YKnlR1EXwyV6r2jYepFYJyZ8x/s0/Broke-me-zile-p%25C3%25ABr-zierje-uji.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhnSN7TkCp9ypkLq7FqOgHNDh5HXQoiCvBxNJRTkLxWiR1rCFRp7jhdhCe3AXL8iKVCA1qri5zvZCIfAUROZVwVj95iGjVEAAYkpjJZtF8fD_AvdEcpsg7YKnlR1EXwyV6r2jYepFYJyZ8x/s72-c/Broke-me-zile-p%25C3%25ABr-zierje-uji.jpg
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2020/07/broke-me-zile-per-zierje-uji.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2020/07/broke-me-zile-per-zierje-uji.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy