Domino


Braille note mPower është ndërtuar në atë mënyrë që të jetë lehtësisht i përdorshëm nga individët e verbër për të aksesuar informacionin në email, faqet e internetit ose duke marrë informacione nga një rrjeti i caktuar kompjuterash. Kjo pajisje ka shërbimin wireles për tu lidhur me internetin dhe gjithashtu mund të lidhet me tastierën e kompjuterit. Përmban hyrjen USB ku mund të lidhet me embosera për të printuar informacionin në braille, printera normalë, me flash drive etj. Mban një listë të kontakteve personale dhe takimeve duke e sinkronizuar informacionin me kompjuterin personal.
Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,194,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Domino
Domino
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhRFzGSg2-3OK-SFyGGGCGQT64AuV61xMBGuiJ5gRQk6n1SoYlRjto3hyFmyxrVrkWwjSXZUQobKErJTwN7kS8VrxuUpNWz5yDw_v7f9vlJ8pXaUCrxUWvcBHJ5VCJ0bMB4ifO5AVf8K-QP/d/Domino.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhRFzGSg2-3OK-SFyGGGCGQT64AuV61xMBGuiJ5gRQk6n1SoYlRjto3hyFmyxrVrkWwjSXZUQobKErJTwN7kS8VrxuUpNWz5yDw_v7f9vlJ8pXaUCrxUWvcBHJ5VCJ0bMB4ifO5AVf8K-QP/s72-c-d/Domino.jpg
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2020/07/domino.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2020/07/domino.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy