Fjalor folës Language Master


Fjalori folës Language Master është ideal për të gjithë studentët e të gjtiha moshave të cilët vuajnë nga problemet në shikim dhe për ato që kanë probleme në të folur. Fjalori përbëhet nga: 130,000 fjalë dhe 300,000 përcaktime, 500,000 sinonime (fjalë dhe kuptime të afërta) dhe mbi 10,000 antonime (fjalë me kuptime të kundërta) 11,000 grupime fjalësh (psh me fjalën tiger ne mund të gjejmë dhe luanin, macen etj). Korrektim të gërmëzimit fonetik. Ekran i madh dhe është e mundur të ndryshohet kontrasti i ekranit. Hyrje për kufje. 10 lojëra me fjalë të cilat janë: Anagrams, Deduction, Flashcards, Jumble, Memory Challenge, Hangman, word Blaster, word Builder, Keyboard wizard, and word Train.
Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,192,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Fjalor folës Language Master
Fjalor folës Language Master
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi6T7sE-VYz31P6DpW1jUnvOZM5jlgj6CPUjCZva8pJB8ULgnjHkjgqsw-ITQCXgZXQj5HLTRG8PsLKqZhXhAo7boXM_Pqm6BrhwbwrEMXEa9J7aii8B4uxlVkUMRTDSvpVXTwJxn5TwsY4/s320/Fjalor-fol%25C3%25ABs-Language-Master.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi6T7sE-VYz31P6DpW1jUnvOZM5jlgj6CPUjCZva8pJB8ULgnjHkjgqsw-ITQCXgZXQj5HLTRG8PsLKqZhXhAo7boXM_Pqm6BrhwbwrEMXEa9J7aii8B4uxlVkUMRTDSvpVXTwJxn5TwsY4/s72-c/Fjalor-fol%25C3%25ABs-Language-Master.jpg
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2020/07/fjalor-foles-language-master.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2020/07/fjalor-foles-language-master.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy