Iriver Mp3 Player


Iriver Mp3 player model H10 është një pajisje e cila transmeton dokumenta në formatin "mp3". Ka një menu të thjeshtë në përdorim ku cdo funksion shoqërohet me zë. Ka nje memorje prej 20 GB dhe vjen në katër nxhyra të ndryshme. Lidhet me kompjuterin me antë të USB dhe mundëson transferimin e dokumentave dhe fileve në formatin mp3 në kompjuter dhe anasjelltas.
Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,191,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Iriver Mp3 Player
Iriver Mp3 Player
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhv4N72BWCAnb1y4UDyU-LkRLMi6cOq1tNzOqz7W95eGMVwEA3-UXxCmJIaQ8DxrXfzcG0MXjDb6a-EPE8K7_iF8VAAyl-A-mtDnl7iD4PfNbY7o5nmalwMkxaD9bHcgzKb-PSGfnhJDixb/s320/Iriver-Mp3-Player.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhv4N72BWCAnb1y4UDyU-LkRLMi6cOq1tNzOqz7W95eGMVwEA3-UXxCmJIaQ8DxrXfzcG0MXjDb6a-EPE8K7_iF8VAAyl-A-mtDnl7iD4PfNbY7o5nmalwMkxaD9bHcgzKb-PSGfnhJDixb/s72-c/Iriver-Mp3-Player.jpg
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2020/07/iriver-mp3-player.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2020/07/iriver-mp3-player.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy