Lapsi Skanues


Lapsi skanues Quick Pen është një arritje teknologjike përsa i përket funksioneve që ai ka. Ai është një mjet ndihmës shumë i rëndësishëm për individët që kanë probleme në shikim ku nëpërmjet tij mund të lexojnë gazetën apo materiale të tjera dhe lapsi pasi i skanon ato i ripodhon me zë dhe gjithashtu dhe mund ti ruajë në memorjen e tij.Është i pajisur me një ekran të vogël ku mund të shihen në të shkrimet që skanon. Lapsi ka mundësi të skanojë, ruajë dhe të transferojë mbi 20,000 rreshta teksti. Teksti mund të ruhet në lapsin dixhital ose të trasnferohet në kompjuter më vonë ose mund të skanohet dhe të transferohet direkt në kompjuter. Është i dizenjuar në mënyrë të tillë që mund të meret me vete kudo.
Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,192,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Lapsi Skanues
Lapsi Skanues
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgQ82BP_SD4T4OJEr8obWiivxkOE5BmkZbY1GpfgSouWmobkrtKT9r8ttvHniIdjlfYqpjDo97rihWtETRsmYpTnTg6qSTGzkHGJ1NTqc_cw15Z7Ra3aVpreLILWDPXZRVI29xZ58zb9Spz/s0/Lapsi-Skanues.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgQ82BP_SD4T4OJEr8obWiivxkOE5BmkZbY1GpfgSouWmobkrtKT9r8ttvHniIdjlfYqpjDo97rihWtETRsmYpTnTg6qSTGzkHGJ1NTqc_cw15Z7Ra3aVpreLILWDPXZRVI29xZ58zb9Spz/s72-c/Lapsi-Skanues.jpg
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2020/07/lapsi-skanues.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2020/07/lapsi-skanues.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy