Mikrovalë folëse LG


Kjo pajisje ka të integruar shpjegimin me zë të funksioneve. Ka një gamë të gjërë funksionesh duke përfshirë këtu: rrotullimin, orën folëse, vendosjen e volumit të zërit sipas dëshirës, dhe tregimin e kohës së gatimit. Funksionet më bazike janë ato që përbëjnë ndezjen e mikrovalës dhe kohën sa ajo do rri në punë. Funksionet programuese jane ato si psh: duke zgjdhur nga menuja gatimin, funksioni për të shkrirë ushqimet e ngrira, lloji ushqimit dhe pesha e tij etj. Mikrovala flet dhe në rastin kur dera është e hapur ose e mbyllur, flet për konfirmimin e programit të zgjedhur dhe kohën e gatimit. Koha e mbetur tregohët me zë duke shtypur një buton në cdo hap gjatë gatimit. Kjo mikrovalë ka tre butona programues tek të cilët ne mund t vendosim preferencat tona për gatim dhe ti përdorim sa herë të duam. Mikroala ka një fuqi prej 850 wat.
Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,192,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Mikrovalë folëse LG
Mikrovalë folëse LG
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjw2AI5R_ITtPq1UsOwftohYJKJf_ynwP3eqej017OwmxPfVBYvrh66TJM5gvVG87yeCiDBaop2Bahyphenhyphen22gYL531ZA7iuNeS8vjU6gXDC60MSitDLb1Nmgv4Yb8zJF-hAI0ueQw09-1olJ2S/d/Mikroval%25C3%25AB-fol%25C3%25ABse-LG.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjw2AI5R_ITtPq1UsOwftohYJKJf_ynwP3eqej017OwmxPfVBYvrh66TJM5gvVG87yeCiDBaop2Bahyphenhyphen22gYL531ZA7iuNeS8vjU6gXDC60MSitDLb1Nmgv4Yb8zJF-hAI0ueQw09-1olJ2S/s72-c-d/Mikroval%25C3%25AB-fol%25C3%25ABse-LG.jpg
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2020/07/mikrovale-folese-lg.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2020/07/mikrovale-folese-lg.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy