Ora alarm Sonic Shaker


Ora alarm sonic shaker është një orë e cila mund të merret me vete gjatë udhëtimeve. Kjo orë ka nje alarm tepër të lartë me madhësi zhurme 70dB dhe një dridhës të integruar në mënyrë të tillë që këtë orë ne mund ta vendosim poshtë jastekut kur flemë, nëse alarmi nuk na zgjon dot nga gjumi atëherë dridhësi që ka kjo orë do ta bëjë me siguri një gjë të tillë. Ora sonic shaker ka 3 mënyra konfigurimi, me zile, vetëm me dridhje, apo zile dhe dridhje sëbashku. Punon me bateri të ndërrueshme.
Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,192,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Ora alarm Sonic Shaker
Ora alarm Sonic Shaker
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhW8L7Pg0pZdf_YDeRfMZjCGBVNBiy5cC9abkDVwiq-GFLIjRSom55BKT_gNSGxMyCAY1LPFpss7kUsEdFCQziA50lwqcXVw4jvyAp0CMwWf3a3CBseBGfxEqOYQoMs3eVGQSqnZYwXR6fE/s320/Ora-alarm-Sonic-Shaker.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhW8L7Pg0pZdf_YDeRfMZjCGBVNBiy5cC9abkDVwiq-GFLIjRSom55BKT_gNSGxMyCAY1LPFpss7kUsEdFCQziA50lwqcXVw4jvyAp0CMwWf3a3CBseBGfxEqOYQoMs3eVGQSqnZYwXR6fE/s72-c/Ora-alarm-Sonic-Shaker.jpg
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2020/07/ora-alarm-sonic-shaker.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2020/07/ora-alarm-sonic-shaker.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy