Peshore kuzhine folëse


Kjo pajisje është shumë e thjeshtë në përdorim. Ofron një kotroll të volumit të zërit. Peshon mbi 5kg. Ajo ka një sipërfaqe të lëmueshme për tu pastruar. Përbëht nga pjesa sipër që është ena që përdoret për tu mbushur me ushqime dhe pjesa poshtë që është peshorja. Punon me bateri ka dhe një adapter për karikim.
Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,192,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Peshore kuzhine folëse
Peshore kuzhine folëse
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhsR34x5EcfLc-2nHRJSwRQhlEKxWykQf6EGxrQ4_lCLA2KsmDlI6V8UzyUgmeV2wngaMJAbytzSE7Sc5veBp8gX6rTnoj3nHoYNv4hzOZOlfzX3AUOzQt022-aqWdKLK26NIvsGJeKQdb-/s320/Peshore-kuzhine-fol%25C3%25ABse.JPG
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhsR34x5EcfLc-2nHRJSwRQhlEKxWykQf6EGxrQ4_lCLA2KsmDlI6V8UzyUgmeV2wngaMJAbytzSE7Sc5veBp8gX6rTnoj3nHoYNv4hzOZOlfzX3AUOzQt022-aqWdKLK26NIvsGJeKQdb-/s72-c/Peshore-kuzhine-fol%25C3%25ABse.JPG
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2020/07/peshore-kuzhine-folese.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2020/07/peshore-kuzhine-folese.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy