Timestat folës


Kjo pajisje ka një sërë karaktristikash duke përfshirë 2 ose 7 kohë të pavarura nga njëra tjetra të cilat mund të përdorën sëbashku ose të ndara për të kontrolluar një sërë aplikimesh me një shkallë maksimumi prej 2 Kë për shembull ngrohësit elektrik, radioja, dritat etj. Ky timestat është shumë i thjeshtë për ta konfiguruar dhe për tu përdorur që shoqërohet me një zë mashkulli shumë të qartë. Kur ne e lidhim me energjinë elektrike në një prizë standarte ai karikon baterinë e tij që e ka të integruar në të dhe i mban të memorizuara funksionet e tij që ne i vendosim për disa muaj rresht.
Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,194,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Timestat folës
Timestat folës
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg_RD9nIg_drMkr6GapEUGvgWB0Rs-qlJQg8IrqWYrgb9uPNLRoWg4bXH4wJHNdyVJKjkN9uB7hFe4pSSbITPUv05wmDLdwAkCo1MlO5B8u3cNrxJZnzz8yZHCvJEpHOTUmFLT9uamm9_kf/d/Timestat-fol%25C3%25ABs.JPG
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg_RD9nIg_drMkr6GapEUGvgWB0Rs-qlJQg8IrqWYrgb9uPNLRoWg4bXH4wJHNdyVJKjkN9uB7hFe4pSSbITPUv05wmDLdwAkCo1MlO5B8u3cNrxJZnzz8yZHCvJEpHOTUmFLT9uamm9_kf/s72-c-d/Timestat-fol%25C3%25ABs.JPG
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2020/07/timestat-foles.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2020/07/timestat-foles.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy