Video zmadhues dixhital xhepi PocketViewer


PocketViewer është i thjeshtë në përdorim. Ai mbahet në një dorë, duke e vënë në kontakt njëherësh në të dyja shiritat metalik që ndodhen njëri lart dhe tjetri poshtë pajisjes dhe duke e zhvendosur syrin e kameras përgjatë tekstit apo imazhit. Lentet e kameras së vogël njëherazi e transmetojnë imazhin në ekranin LCD, ku ne mund ta përshtasim që ta shikojmë në formë negative ose me ngjyra sipas dëshirës. PocketViewer bën të mundur zmadhimin e imazhit deri në 7 herë. PocketViewer vjen me aksesorët e tij:
  1. Karikuesi universal sëbashku me pinët karikues.
  2. Çantë mbajtëse.
  3. Guidë përdorimi.
Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,194,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Video zmadhues dixhital xhepi PocketViewer
Video zmadhues dixhital xhepi PocketViewer
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjOeTFX2BC4E-Nw5JMgUGcH1W7IN4XnWLkw2DnxxpLwLEHXvNIypYLhjUH9RCt6PkHEb3VoB7T3Q-AbSLpjPob50Y-vegsbQTW3hxZ-lMMFVfjAeoKCbzF9uavSYA52O2DmIqIDaOAn4lKV/s0/Video-zmadhues-dixhital-xhepi-PocketViewer.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjOeTFX2BC4E-Nw5JMgUGcH1W7IN4XnWLkw2DnxxpLwLEHXvNIypYLhjUH9RCt6PkHEb3VoB7T3Q-AbSLpjPob50Y-vegsbQTW3hxZ-lMMFVfjAeoKCbzF9uavSYA52O2DmIqIDaOAn4lKV/s72-c/Video-zmadhues-dixhital-xhepi-PocketViewer.jpg
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2020/07/video-zmadhues-dixhital-xhepi.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2020/07/video-zmadhues-dixhital-xhepi.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy