Video zmadhuesi Nano


Video zmadhuesi Nano është një pajisje shumë e thjeshtë në përdorim. Ajo vjen me një ekran lcd 4.6cm me ngjyra. Ka një menu të thjeshtë në përdorim thjeshtë duke shtypur butonin e ndezjes dhe ta vendosim atë mbi sipërfaqen e fletes ku ne duam të zmadhojmë. Karakteristikat e zmadhuesit nano janë:
  1. Zmadhimi nga 5x deri 20x.
  2. Ekrani 4.6cm LCD me ngjyra, ofron mundësi pamje dhe në mënyrë inverse.
  3. Bateria e rikarikueshme.
  4. Dimensionet 115 L x 80 w x 20mm.
  5. Pesha 106 grams.
  6. Ngrin pamjen duke e lënë të fiksuar.
Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,194,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Video zmadhuesi Nano
Video zmadhuesi Nano
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiMFXRmS-3XFP26_7qpDFMbhBm_U_pkXNdOQpXqRAJawCdGNIhd4MrtD_hQYG061s6jdmdIzDBVo5zmNhNoiukHmiT324WKHoMeVaaFgZwvbbP_pEGJY8ATrp5CTOSxUZPinIvzbYUBoWen/s0/Video-zmadhuesi-Nano.jpeg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiMFXRmS-3XFP26_7qpDFMbhBm_U_pkXNdOQpXqRAJawCdGNIhd4MrtD_hQYG061s6jdmdIzDBVo5zmNhNoiukHmiT324WKHoMeVaaFgZwvbbP_pEGJY8ATrp5CTOSxUZPinIvzbYUBoWen/s72-c/Video-zmadhuesi-Nano.jpeg
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2020/07/video-zmadhuesi-nano.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2020/07/video-zmadhuesi-nano.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy