Deklaratë mbi Kongresin e 6-të të SHVSH nga Forumi Rinor i të Verbërve

Forumi Rinor përshëndet kongresin e gjashtë të SHVSH Ne të rinjtë aktivë të forumit rinor të vetëdijshëm për vështirësitë e kauzës, jemi të lumtur që në këtë kongres gjetëm ngrohtësinë e të gjithëve, por akoma më të lumtur për faktin që shqetësimet tona u pranuan nga gjithë kush. Falenderojmë secilin prej jush që propozimet tona u mirëpritën dhe i kërkuan organeve të SHVSH të përfshihen në planin e punës për 4 vitet e ardhëshme. Ju jeni forca e veprimtarisë së SHVSH, por dhe e forumit. të përkrahim presidentin e rizgjedhur nga kongresi Z. Ardjan Hysa dhe të ndjekim politika për të krijuar sa më shumë lehtësira në jetën e komunitetit të të verbërve. Të gjithë bashkë me vision për të ardhmen ishte sllogani që ne erdhëm në kongres, të kënaqur që sllogani u mirëprit, të gëzuar që kauza fitojë falë jush. Gjithkush që mendojë që mund të përfitojë, të rriti reputacionin për interesa personale mori një përgjigje në emër të të gjithë individëve të ngushtë në vision të ligë dhe abuzues me kauzën. Tani na duhet të punojmë fort e më fort në vlerësim të besimit tuaj. Vullneti dhe puna në sajë të qenurit të hapur e miqësorë me njëri tjetrin do sjellë një jetë më të denjë për të gjithë qytetarët e verbër.
Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,194,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Deklaratë mbi Kongresin e 6-të të SHVSH nga Forumi Rinor i të Verbërve
Deklaratë mbi Kongresin e 6-të të SHVSH nga Forumi Rinor i të Verbërve
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgTqwEnljvzqYaivQZd3x-YgvVzr8dbqHn0lkL7YYbBW8zZrZOajkgSQxQIOVsLBfMlloVHPL88fBOgiEClPiWTZcBRZ_SJvwnR74ME8HO_8VnAybGrUIdBWIubDFJD9xtd2igwq9ZdNz0RpLcjey4CWz4BazAM-9oFu8HwRGfmstpFCOsMjlBfIJJBgg/s320/346873329_766647361533557_8954286791660861790_n.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgTqwEnljvzqYaivQZd3x-YgvVzr8dbqHn0lkL7YYbBW8zZrZOajkgSQxQIOVsLBfMlloVHPL88fBOgiEClPiWTZcBRZ_SJvwnR74ME8HO_8VnAybGrUIdBWIubDFJD9xtd2igwq9ZdNz0RpLcjey4CWz4BazAM-9oFu8HwRGfmstpFCOsMjlBfIJJBgg/s72-c/346873329_766647361533557_8954286791660861790_n.jpg
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2023/05/deklarate-mbi-kongresin-e-6-te-te-shvsh.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2023/05/deklarate-mbi-kongresin-e-6-te-te-shvsh.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy