Biletat Falas për Personat e Verbër: FSHF I përgjigjet pozitivisht kërkesës së SHVSH Para Ndeshjes Kualifikuese Shqipëri vs. Republika Çeke

Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) i është përgjigjur me solidaritet para ndeshjes kualifikuese të shumëpritur Shqipëri vs. Republika Çeke, kërkesës së Shoqatës së Të Verbërve të Shqipërisë. FSHF ka vendosur në dispozicion biletat falas për personat e verbër, duke u mundësuar atyre të jenë pjesë e kësaj ngjarje të madhe sportive në stadiumin "Air Albania".

Ky akt tregon një bashkëpunim të suksesshëm dhe ndërgjegjësim social. Biletat falas, në përgjigje të kërkesës së Shoqatës së Të Verbërve, kanë krijuar mundësinë për ta bërë futbollin më të arritshëm dhe emocionues për këtë komunitetin tonë

Ky shembull pozitiv reflekton përkushtimin e shoqërisë ndaj diversitetit dhe rëndësinë që sporti ka për të ndikuar në ndryshime thelbësore. Edhe në mungesë të një njoftimi formal nga FSHF, ky veprim i thjeshtë është një hap i rëndësishëm drejt përfshirjes së të gjithëve, duke e theksuar që futbolli është një pasion i përbashkët për të gjithë.
Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,192,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Biletat Falas për Personat e Verbër: FSHF I përgjigjet pozitivisht kërkesës së SHVSH Para Ndeshjes Kualifikuese Shqipëri vs. Republika Çeke
Biletat Falas për Personat e Verbër: FSHF I përgjigjet pozitivisht kërkesës së SHVSH Para Ndeshjes Kualifikuese Shqipëri vs. Republika Çeke
shqiperi vs ceki, bileta, persona te verber, bileta per ndeshjen
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj6AiS8hp-8cI1oPQswSntIOQn9oaUV3kswcghrq20Xe_N1rROOPxAXxyR9J8CXdlAaI6enTTNI4wfeS7NrV3NSzB3W-EIp6OIgQNWLgN-jVaUHYyB-09BGux9QyPYSetjA3ApLzkNNr5ezkOkmlH53J6ZY_kX8QZjbPloXBR_O7vyLBzfBzlEr6YbpMz2J/s200/WhatsApp%20Image%202023-10-12%20at%2001.46.38_27a27fb8.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj6AiS8hp-8cI1oPQswSntIOQn9oaUV3kswcghrq20Xe_N1rROOPxAXxyR9J8CXdlAaI6enTTNI4wfeS7NrV3NSzB3W-EIp6OIgQNWLgN-jVaUHYyB-09BGux9QyPYSetjA3ApLzkNNr5ezkOkmlH53J6ZY_kX8QZjbPloXBR_O7vyLBzfBzlEr6YbpMz2J/s72-c/WhatsApp%20Image%202023-10-12%20at%2001.46.38_27a27fb8.jpg
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2023/10/biletat-falas-per-personat-e-verber.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2023/10/biletat-falas-per-personat-e-verber.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy