Marshim Sensibilizues per diten Nderkombetare te Shkopit te Bardhe


Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë njofton se në datën 18 tetor 2023, ora 10:00, do të organizojë një marshim në bulevardin Dëshmorët e Kombit. Intinerari i marshimit do të jetë nga Pallati i Kongreseve deri tek Bashkia e Tiranës

I ftojmë të gjithë qytetarët e verbër, familjarët e tyre dhe pjesëmarrësit nga mbarë shoqëria të bashkohen në këtë ngjarje të rëndësishme. Marshimi ofron mundësinë për çdo qytetar të verbër dhe me probleme në shikim që të shprehë dhe të ngritë zërin në lidhje me problematikat që ata përballen

Te Verberit kërkojnë: • Rritje të pagesave për shkak të verburisë • Mbështetje me shërbime të posaçme • Përmirësim të sistemit arsimor • Mundësi për punësim • Akses në informacion • Akses në infrastrukturë, etj.

Këtë dite, secili prej nesh ka mundësinë e duhur për të ngritur zërin për problemet dhe sfidat që hasim\ në jetën e përditshme. Le të bashkojmë zërat tanë në këtë marshim sensibilizues dhe të bëjmë thirrje për ndryshime pozitive në favor të komunitetit të të verbërve.

Ju falenderojmë për pjesëmarrjen tuaj të mundshme!
Name

Arsimi Broshura informuese,12,Gazeta,4,Ndihme me pajisjet teknologjike,1,NJOFTIME,192,Pajisje tifloteknike,71,Projekte,21,
ltr
item
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë: Marshim Sensibilizues per diten Nderkombetare te Shkopit te Bardhe
Marshim Sensibilizues per diten Nderkombetare te Shkopit te Bardhe
Dita Nerkombetare e shkopit te bardhe, marshim, 15 tetori, shkopi i bardhe, kerko te drejtat, manifestimi i shkopit te bardh, shkopi i bardh, dita
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhmQO9PbxLpmJk9SprgWqY0L1K3m75PKrsLuWkr5zqwg6OBqTg5RkPrcV8ckjPSPg8wOMTPgbmpUFzERokLOZd-69PUWZJfUAjZHcEra-mDD-3eJp4KXUX9X-QGOCqwDQHOn94LsqnhCEOv2P4rFT7Nc6jOu1BeG24xWWzyACJaCd1ztQRZSSKNvRXZYym2/s200/Dita-e-shkopit-te-bardhe-Ora-News.png
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhmQO9PbxLpmJk9SprgWqY0L1K3m75PKrsLuWkr5zqwg6OBqTg5RkPrcV8ckjPSPg8wOMTPgbmpUFzERokLOZd-69PUWZJfUAjZHcEra-mDD-3eJp4KXUX9X-QGOCqwDQHOn94LsqnhCEOv2P4rFT7Nc6jOu1BeG24xWWzyACJaCd1ztQRZSSKNvRXZYym2/s72-c/Dita-e-shkopit-te-bardhe-Ora-News.png
Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë
https://www.shvsh.org.al/2023/10/marshim-sensibilizues-per-diten.html
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/
https://www.shvsh.org.al/2023/10/marshim-sensibilizues-per-diten.html
true
2104914723329470046
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy